Oferta Fotografii Slubnej

Fotografia ślubna – reportaż

Przygotowania – od tego momentu zaczynam opisywać Wasz dzień kadrami. Podczas przygotowań uchwycę dla Was nie tylko moment zakładania najładniejszych kreacji tego dnia, ale też emocje towarzyszące przy pierwszym Waszym wzajemnym zobaczeniu się. Zrobię również dla Was zdjęcia  „detali” między innymi obrączek, bukietów itp.  

Ceremonia – najprawdopodobniej najbardziej emocjonalny etap Waszego dnia. To właśnie w czasie ceremonii powstaje najwięcej pięknych kadrów pełnych autentycznych emocji oraz szczerej miłości.

Przyjęcie – w tym czasie powstaje dużo kadrów nie tylko z Wami , ale również z Waszymi najbliższymi (gośćmi weselnymi). Podczas trwania przyjęcia możemy “wyskoczyć” na mini plener w najbliższej okolicy. Fotografowanie tego etapu kończy się przeważnie koło pierwszej w nocy ( koniec oczepin).

W podsumowaniu finalnie otrzymacie pendrive ze zdjęciami (min. 400 zdjęć) poddanych autorskiej obróbce. Oraz link do galerii internetowej z hasłem, którym będziecie mogli się podzielić ze znajomymi.

Zapytaj o Termin i cenę

Sesja plenerowa 

Sesja plenerowa w inny dzień niż dzień ślubu.Pojedziemy w wspólnie wybrane miejsce, gdzie stworzymy zdjęcia ukazujące Wasze uczucia i emocje w pięknych przestrzeniach , kadrach , świetle. Podczas sesji możecie liczyć na delikatne wskazówki, którymi Was pokieruje, tak aby zdjecia byly dalej naturalne.Jest możliwość wyjazdu na sesje zagraniczna. 

W podsumowaniu sesji otrzymacie min 80 zdjęć poddanych autorskiej obróbce. 

Spacer fotograficzny

Wspolny 30-40min spacer w  wybranej lokalizacji. Podczas ktorego wykonamy szybką sesję plenerową.W podsumowaniu spaceru otrzymacie minimum 15 zdjęć po autorskiej obróbce.

Zapytaj o termin i cenę

Fotografia rodzinna

Fotografia Rodzinna: Uwiecznijcie Wasze Piękne Chwile Razem

 

Sesje ciążowe

Oferujemy profesjonalną fotografię ciążową, która uchwyci magiczne chwile oczekiwania na przyjście na świat Waszego dziecka.

Fotografia chrztu

Profesjonalna fotografia chrztu Waszej małej pociechy.Taki reportaż  możemy rozpocząć już od przygotowan w Waszym domu , a kończąc na przyjeciu w lokalu.

Oferta Fotografii Slubnej | Lublin | Chełm | Zamość

Oferta fotografii slubnej w Lublinie. Zapoznaj się z moją ofertą i zarezerwuj termin już dziś, by uwiecznić każdy ważny moment Waszego ślubu!

DAMIANZACHWIEJA.COM

Instagram

We are changing the way you listen to music

Polityka Prywatności
Używamy plików cookie, aby zwiększyć komfort korzystania z naszej witryny. Jeśli korzystasz z naszych Usług za pośrednictwem przeglądarki, możesz ograniczyć, zablokować lub usunąć pliki cookie za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Korzystamy również z treści i skryptów stron trzecich, które mogą korzystać z technologii śledzenia. Poniżej możesz selektywnie wyrazić zgodę, aby umożliwić umieszczanie takich stron trzecich.
Youtube
Zaakceptuj - Youtube
Vimeo
Zaakceptuj - Vimeo
Google Maps
Zaakceptuj - Google